NOVINKY

arr3arr3Limited lineZnačka by Michael STOLZ Co. pripravuje limitované línie produktového portfólia váz, ktoré budú v... arr3Doplnkový tovarDo ponuky e-shopu pripravujeme v blízkej dobe zaradiť aj doplnkový tovar, ktorý bude vhodne dopĺňať...

KONTAKTY

Erudite, s.r.o.
Na Pasekách 25
831 06 Bratislava
info@michaelstolz.sk

O nás

 

 

Ako mladí sme mali záľubu v dizajnoch a interiéroch. Motivovala nás kreativita a tvorili sme pre radosť ľudí, ktorí boli našou prácou nadšení. S pribúdajúcimi zákazkami a odporúčaniami spokojných zákazníkov sa naše hobby stávalo postupne našou profesiou. Zostavili sme tím kreatívnych a šikovných ľudí a založili firmu rodinného typu a vzájomnou spoluprácou a podporou sme začali budovať sen o značke, ktorá by bola oceňovaná najmä pre svoju jedinečnosť, individualitu a kvalitu. Naša spoločná viera, nadšenie a chuť tvoriť, nás neustále poháňali vpred a poháňajú nás dodnes. 

 

  Žijeme v neustále sa meniacom dynamickom prostredí. Rýchlosť času nás núti flexibilne spracovávať prílev informácií a každý ďalší deň čelíme novým výzvam a možnostiam. Našu celkovú pohodu, či už doma, alebo v práci, ovplyvňuje mnoho faktorov. Jedným z nich je aj prostredie, v ktorom sa momentálne nachádzame. Vnímame ho najmä zrakom a vizuálny vnem v nás zanecháva celkový dojem z miesta a prvotne rozhoduje o tom, či nám je prostredie príjemné. Svojou tvorbou sa chceme preto podieľať na celkovej pohode človeka, a preto sa snažíme prostredie spríjemňovať. Snažíme sa o zapamätateľný estetický zážitok, ktorého pozitívny vnem zanechá v každom z nás pozitívne a príjemné emócie.

Záleží nám na osobnosti človeka, na jeho celkovej pohode a preto vytvárame prostredie, ktoré je estetické, zapamätateľné a prináša nielen pocit pohodlia, ale aj pocit úprimnosti a bezpečia.

 

Značka by Michael STOLZ Co. sa špecializuje na výrobu exkluzívnych interiérových doplnkov. Ručná výroba, precízne spracovanie, originalita a exkluzivita sú veci, na ktorých je postavená filozofia značky. Prinášame klientom a zákazníkom v prvom rade pocit výnimočnosti, ktorý môžu prostredníctvom našich výrobkov odovzdať svojim klientom vo svojich reprezentačných priestoroch spôsobom, aby aj ich klienti mali pocit exkluzivity a výnimočnosti, starostlivosti a osobného záujmu. 

Tvorba začína návrhom na dizajn a tvar produktov, ktoré zabezpečuje kreatívny tím ľudí so zmyslom pre nadčasové videnie a estetické cítenie, ktorý sleduje módne a farebné trendy nielen v oblasti interiérových doplnkov, ale aj v súvisiacich oblastiach tak, aby štylizácia predstavy bola spojením umenia, luxusu a zároveň spĺňala najnáročnejšie požiadavky trhu i individuálnych klientov. Pokračuje realizáciou a výrobou, ktorej je venovaný značný čas, tak aby bola zabezpečená kvalita a precízne spracovanie, pričom sú použité špeciálne technologické postupy s dôkladným výberom materiálov. Každý výrobok je opatrený a označený vsadeným nezameniteľným hologramom so zárukou pravosti, tak aby bola zachovaná originalita v zmysle filozofie značky. Ku každému produktu je priradený štítok s výrobným číslom, obrázkom a základným portfóliovým a technickým popisom produktu.

Už od samotného začiatku celého procesu realizácie myslíme na špecifické spektrum zákazníkov, čomu samozrejme zodpovedá aj nastavenie kompletného produktového portfólia značky by Michael STOLZ Co. Výrobky značky sú určené všetkým, ktorí sa chcú odlíšiť a skvalitniť svoje reprezentačné či iné priestory, a to vytvorením harmonického a estetického prostredia s pocitom luxusu a zmyslom pre detail.

Náš tím je vzájomne doplňujúcim sa komplexom, ktorý kladie dôraz na pozitívne budovanie značky by Michael STOLZ Co., snaží sa o napĺňanie poslania a filozofie firmy v zmysle loga Proud of design... Starostlivo a flexibilne sa venujeme potrebám a želaniam zákazníkov,  a v prípade individuálnych a špeciálnych potrieb, či želaní zákazníka, s ním úzko spolupracujeme, tak aby sme prispením nášho odborného poradenstva realizovali jeho predstavy.

MWFlOWMy