NOVINKY

arr3arr3Limited lineZnačka by Michael STOLZ Co. pripravuje limitované línie produktového portfólia váz, ktoré budú v... arr3Doplnkový tovarDo ponuky e-shopu pripravujeme v blízkej dobe zaradiť aj doplnkový tovar, ktorý bude vhodne dopĺňať...

KONTAKTY

Erudite, s.r.o.
Na Pasekách 25
831 06 Bratislava
info@michaelstolz.sk

Ako nakupovať
Predaj

 

Vzhľadom na filozofiu, portfólio a ponuku značky by Michael STOLZ Co. je predaj veľmi individuálny. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasik line

Klasik line je základnou produktovou verziou dielne by Michael STOLZ Co., ktorá bola do portfólia značky zaradená na základe dopytu trhu a záujmu zákazníkov o cenovo dostupné, ale zároveň elegantné, výnimočné a  luxusné interiérové doplnky. Vázy tejto línie sa vyrábajú sériovo, majú presne určené rozmery a dizajnové dekory, ktoré sú stále a nemenné. Vyrábajú sa v troch variantových verziách: Klasik, Klasik grande a Klasik 3D a sú štandardne predávanými produktami, ktoré môžete jednoduchým spôsobom objednať aj prostredníctvom internetu vo všetkých troch verziách.

Na internetový predaj týchto produktov sa vzťahujú štandardné obchodné podmienky pri sprostredkovaní elektronického predaja.

 

Exklusiv Line

Exklusiv line je pilierom výroby dielne by Michael STOLZ Co. a odráža filozofiu firmy postavenú na výnimočnosti, originalite a jedinečnosti. Preto aj predaj tejto produktovej línie je veľmi individuálny. Každý jeden kus je originál vytvorený na základe špeciálnych požiadaviek a do každého vyrobeného kusu vkladáme originálny design, emóciu a špecifický charakter, pričom dbáme predovšetkým na požiadavky a potreby zákazníka, ktoré ho vystihujú.

Dôležitosť prikladáme predovšetkým osobnej starostlivosti a konzultácii so zákazníkom, ktorá predchádza navrhnutému dizajn a následnej výrobe. 

Nzg1Yz